ششمین دوره آیین سرآمدان روابط عمومی

آیین سرآمدان روابط عمومی

مقدمه

بی گمان، یک روابط عمومی تعالی جو که با تلاشی مضاعف توانسته باشد به کمال نسبی دست یابد، می تواند مدعی سرآمدی در این حرفه باشد.

برای اینکه روابط عمومی ها ، پی جوی سرآمدی باشند و برای رسیدن به آن اهتمام ورزند، توسعه فرهنگ سرآمدی، امری ضروری به حساب می آید.

“موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان” با علم به اینکه یک روابط عمومی سرآمد دارای ساختار مناسب، عملکرد مطلوب و  محتوای عالی و برتر است، و تلاش می کند تا بر اساس مدل تعالی سازمانی و شاخص های منبعث از آن و کلیه زیرساخت ها، کارکردها و محتواهایی که مورد اجماع جهانی و ملی در حوزه روابط عمومی باشد، عمل کند، در پی آن است تا آیین انتخاب سرآمدان روابط عمومی را تداوم بخشد تا زمینه های تشویق آنها به سمت حرکت در مسیر سرآمدی را تقویت کند.

بی تردید، ترغیب روابط عمومی ها برای  ورود به مسیر سرآمدی، پیمودن آن و انطباق با معیارها و شاخص های سرآمدی، بخشی از همکاریهای ما با روابط عمومی ها در این خصوص خواهد بود.

به همین منظور، به طور سالانه آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران را برگزار کرده و تلاش می کنیم تا گام های لازم را برای توسعه روابط عمومی ها به سرآمدی در ایران اسلامی برداریم.

بر این اساس، ششمین دوره آیین معرفی سرآمدان روابط عمومی ایراندر ۲۵ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه تربیت مدرس – سالن همایش جابربن حیان برگزار خواهد شد.

امید آنکه رقابتی سالم و علاقه ای عمیق و گسترده برای انطباق با معیارهای سرآمدی در جامعه روابط عمومی ایران شکل گیرد.

 

 

اهداف:

۱- توسعه فرهنگ سرآمدی در حوزه روابط عمومی

۲- ارائه مشاوره و کمک به تقویت مستمر شاخص های سرآمدی در روابط عمومی

۳- معرفی و تقدیر از روابط عمومی های سرآمد

راهبردها :

۱-  پذیرش تعهد به سرآمدی از روابط عمومی های داوطلب

۲- اعطای نشان تعالی روابط عمومی به روابط عمومی های پیشرو که توانسته اند به میانه مسیر سرآمدی برسند.

۳ –  اعطای تندیس به روابط عمومی های ممتاز و سرآمد

۴ – اعطای “لوح تعالی بخش ارتباطی” به مدیران ارشد حامی سرآمدی روابط عمومی

گالری تصاویر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *