چهارمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی

چهارمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی

بی تردید ، نامگذاری روزی به نام روابط عمومی ، از یکسو مبین اهمیت استراتژیک و راهبردی آن در حوزه حیات اجتماعی و حیات سازمانی بوده و از سوی دیگر، موکد لزوم نکوداشت حرفه روابط عمومی به عنوان حرفه ای ارزشمند ، اثر بخش ، راهگشا و قابل احترام است.

۲۷ اردیبهشتروز روابط عمومی ، روز تکریم خوبی ها ، فضایل اخلاقی ، ارتباطات علمی و انسانی ، و روز تقدیر از افراد حقیقی و حقوقی است که با تلاش خود ، روابط عمومی ایران را به سن تکلیف و بلوغ سوق داده اند و با صبر و شکیبایی و ارائه طریق، آن را به سمت شکوفایی ، سرآمدی و سرافرازی رهنمون ساخته اند و از هیچ کوشش و تلاشی برای موفقیت این حرفه دریغ نمی کنند.

ما در این روز ، بنا داریم تا با هم و با کمک هم ، از همراهان هنر هشتم در هرسال، قدرشناسی و قدردانی کنیم و این تلاش ها را محترم شمرده و به شکرانه آن دور هم جمع شویم و برای سرافرازی بیشتر آن ، پیمانی جدید رقم بزنیم و زمینه تداوم آن ها را مهیا کنیم.

بی تردید ، توسعه روابط عمومی در ایران، مرهون تلاش های تلاشگرانی است که بی دریغ و با عشق و علاقه ، برای اعتلای حرفه خویش اهتمام ورزیده اند. ۲۷ اردیبهشت روز تقدیر از همت عالی است و روز پاسداشت سنت حسنه تکریم و تقدیر، و ما امسال با هم این روز را در روز  چهارشنبه ۳ خرداد ماه گرامی می داریم (به دلیل همزمانی آن با ایام انتخابات ریاست جمهوری) و از این مناسبت در سال ۱۳۹۶ که بهره برداری بهینه را برای تبیین نقش روابط عمومی در تحقق حقوق شهروندی خواهیم برد.

گالری تصاویر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *